Dodaj produkty podając kody

Carbonado Player 21x10” ET19 – szeroko, mocno, efektownie
Wersja 21x10” to najbardziej agresywny wariant felgi Carbonado Player. Stworzona z myślą o autach o dużej mocy i wyrazistym stylu, ta szeroka obręcz perfekcyjnie wpisuje się w sylwetki samochodów klasy wyższej i sportowych SUV-ów.

Nowoczesna forma z wyczuciem
Felga wyróżnia się wieloramiennym układem z delikatnym wklęśnięciem, co nadaje jej sportowy i ekskluzywny charakter. Czarne lakierowanie z polerowanym frontem (BFP – Black Front Polished) podkreśla geometrię ramion i zapewnia wysokiej klasy efekt wizualny.

Dane techniczne:
- Rozmiar: 21 x 10”
- ET: 19
- Rozstaw śrub: 5x112
- Otwór centralny: 66,5 mm
- Gniazdo: kula
- Styl: wieloramienny

Flow Forming i kompatybilność z TPMS
Dzięki zaawansowanej technologii Flow Forming, felga cechuje się zwiększoną odpornością przy obniżonej wadze. Jest w pełni zgodna z systemami czujników ciśnienia TPMS i gotowa do montażu w wielu samochodach klasy premium.

W komplecie i z gwarancją
Wraz z felgą otrzymujesz dekielek z logo, pierścień centrujący i chromowany zawór. Model posiada certyfikaty JWL i VIA oraz objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.
Przystosowane do montażu czujników ciśnienia TPMS
dostarczany tylko gdy zachodzi konieczność precyzyjnego dopasowania felgi do piasty!