×
×

Worki na opony i koła

Ilość produktów: 12

Zwiększ komfort transportu i bezpieczeństwo przechowywania kół samochodowych, zamawiając wytrzymałe worki na opony, wykonane z grubego tworzywa sztucznego LDPE. Dzięki zastosowaniu mocnej folii prezentowane worki do przechowywania opon są mniej podatne na rozdarcie. Zmniejsza się również ryzyko ich szybkiego przetarcia czy przypadkowego przedziurawienia. Oczywiście takie worki foliowe na koła samochodowe są również nienasiąkliwe i nieprzemakalne. Dzięki temu w wysokim stopniu chronią przed wilgocią.

   Foliowe worki do przechowywania opon samochodowych

   Wytrzymałe worki do opon to jeden z najprostszych, najtańszych i jednocześnie najwygodniejszych sposobów na zabezpieczenie kół samochodowych lub samych opon na czas ich transportu i przechowywania w warsztacie, garażu, piwnicy czy dowolnie innym miejscu. Umieszczone we wnętrzu worka na koła opony lub felgi aluminiowe są odcięte od czynników środowiskowych i się nie brudzą. Worki foliowe na koła samochodowe to także dobry wybór dla osób, które pamiętają o sezonowej wymianie opon – przechowując je w workach, nie ryzykujesz zabrudzenia samochodowej tapicerki czy wnętrza bagażnika, gdy zawozisz je do wulkanizatora. W sklepie felgo.pl możesz zamówić wytrzymałe, wykonane z grubej, odpornej na przerwania folii LDPE żółte worki na opony samochodowe w wersji Premium (grubość folii 40 mikronów) oraz mocne, ale wykonane z nieco cieńszej folii (grubość 35 mikronów) worki do opon w kolorze białym. Pokrowce na opony sprzedajemy w wielopakach. W zależności od potrzeb możesz kupić zestaw składający się z kilkuset lub kilkunastu worków określonego rodzaju. Wybierz interesujący Cię wariant i złóż zamówienie.

   Worki na opony dlaczego warto ich używać?

   Dobre przechowywanie opon jest istotne z kilku powodów. Przede wszystkim pomaga w zachowaniu ich trwałości. Worki na koła pozwalają składować je w odpowiednich warunkach zapobiegając starzeniu się gumy, która mogłaby stracić na elastyczności i pęknąć. Dzięki temu zadbasz o to, że opony zachowają swoje właściwości jezdne odpowiednią strukturę całej opony i optymalną jakość bieżnika. Przekłada się to na lepszą przyczepność, skróconą drogę hamowania i większą stabilność na drodze. Jeśli więc chcesz zadbać o bezpieczeństwo na drodze, zainwestuj w worki do przechowywania opon. Jest to jednorazowy wydatek, dzięki któremu oszczędzisz na wymianie opon na nowe.

   Sprawdź dostępne worki na opony samochodowe i zadbaj o ich przechowywanie. Przydadzą się do opon zapasowych, jak i tych, które wymieniasz na lato lub zimę.

   Wymiana opon i wyposażenie wulkanizacji to kategorie, w ramach których znajdziesz liczne produkty i narzędzia ułatwiające wymianę opon, felg oraz innych elementów.

    

    

   Zaufane Opinie IdoSell
   4.80 / 5.00 1224 opinii
   Zaufane Opinie IdoSell
   2024-04-13
   OK, POLECAM
   2024-03-21
   Kontakt doradztwo w zakupie oceniam na 5
   pixelpixelpixelpixel