×
×

Certyfikacja TÜV

Najwyższa jakość felg gwarantująca ich użytkownikom bezpieczeństwo, ale także satysfakcję z nowoczesnego i efektownego designu wynikają z właściwie przeprowadzonych operacji składających się na proces produkcyjny. Kluczowym elementem jest użycie najnowocześniejszych technologii. Nie mniej istotne są też działania pomocnicze: decyzje projektowe, wybór surowców, odpowiednie magazynowanie i transport gotowego produktu.

Całokształt tych zadań to skomplikowany proces, którego prawidłowy przebieg wymaga stosowania nowoczesnego systemu zarządzania jakością. Wdrożony przez spółkę Felgeo.pl w IV kwartale 2023 roku system został objęty nadzorem TÜV Austria Automotive. To jedna z najbardziej uznanych w świecie organizacji certyfikujących.

Potwierdzeniem wypełniania przez nasze procedury wymagań w zakresie rozwoju i produkcji felg stawianych przez TÜV Austria Automotive jest certyfikat nr 20110 626823.

Dokument ten zaświadcza również, że nasz system zarządzania produkcją i rozwojem felg spełnia odpowiednie wymagania StVZO (Straßenverkehrs-Zulassungs-Ordnung) – czyli obowiązujących w Niemczech przepisów, regulujących zasady dopuszczania pojazdów do ruchu drogowego. Obszar ten natomiast nadzorowany jest przez niemiecki KBA (Kraftfahrt-Bundesamt) – Federalny Urząd ds. Transportu Samochodowego.

 

Certyfikat TUV FELGEO
TUV Austria
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1282 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-27
WSZYSTKO NA NAJWYZSZYM POZIOME,BARDZO MIŁA I FACHOWA OBSŁUGA
2024-06-01
ok.
pixelpixelpixelpixel