×
×

Zestawy wulkanizacyjne

Ilość produktów: 6

Do naprawy opon bezdętkowych uszkodzonych mechanicznie przez gwóźdź, śrubę lub inny ostry przedmiot przygotowaliśmy różnorodne zestawy wulkanizacyjne umożliwiające szybkie uszczelnienie opony bez konieczności zdejmowania jej z felgi. W sklepie znajdziesz składające się z dużej liczby elementów, profesjonalne zestawy do serwisu ogumienia, dedykowane naprawie wielu rodzajów opon metodą na zimno.

Przydatne akcesoria wulkanizacyjne do szybkiej naprawy ogumienia

Charakteryzujące się dużą skutecznością działania, przy tym proste w użyciu zestawy wulkanizacyjne do szybkiej naprawy opon bezdętkowych to przydatne wyposażenie podczas Off-Road i różnego rodzaju wypraw samochodowych. Zestaw wulkanizacyjny do naprawy opon bezdętkowych przyda się również w gospodarstwie rolnym, firmie budowlanej oraz wielu innych przedsiębiorstwach korzystających z pojazdów wyposażonych w koła o dużej średnicy. Oczywiście znajdziesz tu także profesjonalne zestawy do serwisu ogumienia, w których składzie znajdują się łatki do naprawy niewielkich uszkodzeń w oponach, dedykowane im kleje i specjalne kołki. Dzięki prezentowanym akcesoriom naprawa opon samochodowych w terenie lub wyspecjalizowanym warsztacie stanie się znaczenie łatwiejsza.

Skorzystaj z oferty przygotowanej przez sklep felgeo.pl i zamów profesjonalny zestaw wulkanizacyjny do naprawy opon bezdętkowych, w tym diagonalnych i radialnych, metodą na zimno. Dostępne akcesoria mogą zainteresować zarówno doświadczonych wulkanizatorów, jak i użytkowników prywatnych poszukujących zestawów do samodzielnych napraw opon w terenie. Zapraszamy do składania zamówień!

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.81 / 5.00 1268 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-05-23
  Pełen profesjonalizm
  2024-05-23
  Szybko i bez problemów. Polecam
  pixelpixelpixelpixel