×
×

Wentyle i zawory do kół

Ilość produktów: 122

Profesjonalne zawory do kół to element techniczny odpowiedzialny za utrzymywanie określonego ciśnienia w oponach i dętkach, przystosowany również do regulacji jego poziomu – przede wszystkim umożliwia łatwe dopompowanie powietrza. W ofercie felgeo.pl znajdziesz różnorodne wentyle do kół, narzędzia do ich montażu oraz wiele innych części. Skorzystaj z naszych propozycji i doposaż swój warsztat w niezbędne akcesoria.

Zawory do dętek i opon bezdętkowych

Do dyspozycji właścicieli warsztatów wulkanizacyjnych przygotowaliśmy wysokiej klasy zawory do kół samochodowych, stosowanych w ciągnikach rolniczych i innych kategoriach pojazdów. Znajdziesz w tym miejscu fabrycznie nowe, sprzedawane na sztuki i w większych zestawach wentyle do kół o różnych rozmiarach, dedykowane samochodom osobowym i dostawczym, pojazdom rolniczym, ciężarowym, a także autobusom i wozom specjalistycznym. Ponadto możesz zamówić narzędzia do montażu i demontażu zaworów, profesjonalne przedłużki i adaptery, specjalne podkładki pod zawory dętkowe, plastikowe nakrętki do felg dostępne w naszym sklepie w kilku wersjach kolorystycznych oraz wiele innych elementów stosowanych w wulkanizacji.

Korzystając z naszej oferty, możesz wyposażyć swój warsztat w różnorodne zawory do kół samochodowych i dętek, w narzędzia dedykowane ich wymianie oraz dodatkowe akcesoria specjalistyczne. To wysokiej klasy sprzęt, który pozwoli zaoferować klientom lepszą jakość oraz szerszy zakres świadczonych usług. Zapoznaj się z pełną ofertą sklepu i zamów wybrane wentyle do kół lub dowolnie inne z prezentowanych akcesoriów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1226 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
*****
2024-04-03
Obsługa bardzo dobra
pixelpixelpixelpixel