×
×

TPMS system

Ilość produktów: 1349

Jeżeli bezpieczeństwo w trakcie jazdy jest dla Ciebie istotne, to sprawne czujniki ciśnienia w oponach i działające bez zarzutu systemy TPMS powinny być podstawowym wyposażeniem auta. Komponenty mogą z czasem ulec awarii. Nie oznacza to jednak, że ich wymiana lub naprawa musi być kosztowna. W tej kategorii znajdziesz czujniki ciśnienia z podziałem na konkretne modele samochodów — sprawdź również nasze czujniki ciśnienia powietrza.

Czujniki ciśnienia w oponach ? miej wszystko pod kontrolą

Czujniki ciśnienia w oponach pozwalają na kontrolowanie na bieżąco stanu powietrza w każdym z kół. Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne, kiedy dużo podróżujesz i chcesz zapewnić sobie i swoim pasażerom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W naszym sklepie znajdziesz m.in. czujnik TPMS dostosowany do różnych modeli i marek pojazdów, moduł, programator czujników TPMS i wszystkie akcesoria, które są niezbędne dla poprawnej pracy układu. Pamiętaj, że chociaż systemy TPMS nie są obowiązkowe, odgrywają bardzo ważną rolę dla Ciebie, pasażerów i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Odpowiednie ciśnienie w oponach gwarantuje poprawę przyczepności, hamowania, osiągów pojazdu i mniejsze spalanie paliwa.

Jak widać, czujniki ciśnienia w oponach są ważnym wyposażeniem samochodu. Warto pamiętać, że nawet regularna kontrola ciśnienia w kołach jest nieporównywalna z możliwością sprawdzenia jego stanu podczas jazdy. Układ TPMS przydatny okazuje się szczególnie zimą, kiedy to wskutek niższych temperatur niejednokrotnie mamy do czynienia z ubywaniem powietrza z opon, a co za tym idzie zmniejszenia się ciśnienia. Zadbaj więc o ich sprawność z komponentami, podzespołami i akcesoriami najwyższej jakości. W sklepie Felgeo znajdziesz nie tylko czujniki ciśnienia opon, ale także felgi stalowe oraz felgi aluminiowe.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1287 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
ok
2024-05-31
Szybko, sprawnie, polecam!
pixelpixelpixelpixel