×
×

Felgi samochodowe Carbonado

Ilość produktów: 1100
Carbonado

Felgi aluminiowe Carbonado

Carbonado stanowi markę własną Felgeo.pl, która jest obecna na rynku od 2010 roku i od tamtego czasu zdobyła uznanie i liczne grono zadowolonych użytkowników. O sukcesie zadecydowały przede wszystkim dbałość o detale na każdym etapie tworzenia projektu, rygorystyczna kontrola jakości i nadzór nad produkcją felg. Także zakres rozmiarowy oferowanych felg stanowi o rosnącej popularności marki. Carbonado oferuje felgi aluminiowe od 14” do 22” o zróżnicowanej szerokości i odsadzeniu (ET), a specjalny konfigurator doboru on-line pomaga w dopasowaniu właściwego kompletu alufelg do praktycznie każdego modelu auta osobowego.

Zalety felg aluminiowych

O popularności felg wytworzonych z lekkich stopów decydują zarówno ich walory wizualne, jak i konstrukcyjne. Właściwości stopu aluminium pozwalają na uzyskanie lekkiej i wytrzymałej konstrukcji obręczy o efektownie uformowanych ramionach. Felgi aluminiowe zmniejszają nieresorowaną masę auta i zapewniają wydajniejsze chłodzenie zacisków hamulcowych. Umożliwiają też zastosowanie szerszych opon, co poprawia przyczepność auta.

Większość felg aluminiowych produkowana jest metodą odlewu niskociśnieniowego, ale szczególnie cenione są felgi wytworzone za pomocą technologii flow-forming (np. felga Carbonado Fizzy). Flow forming to jeszcze lepsze parametry użytkowe felgi aluminiowej.

Ekskluzywny design

Atrakcyjny wygląd to podstawowy wyróżnik felg aluminiowych. Obręcze ze stopów lekkich Carbonado doskonale wpisują się w najnowsze trendy w motoryzacyjnym wzornictwie. Bogactwo wzorów reprezentuje różnorodną stylistykę: od eleganckiej klasyki po efektowne modele sportowe i futurystyczne projekty. Kombinacja kolorystycznych wariantów (czarny, antracyt, grafit, srebrny, złoty itd.) z różnym wykończeniem (lśniące, matowe, polerowane) pozwala dopasować alufelgi do charakteru i koloru praktycznie każdego auta.

Certyfikowana jakość

Felgi ze stopów lekkich sygnowane marką Carbonado to niezawodne i bezpieczne felgi: najwyższe standardy produkcyjne potwierdzają certyfikaty Przemysłowego Instytutu Motoryzacji. Felgi aluminiowe Carbonado posiadają znak zgodności PIMOT, a także zastrzeżony znak bezpieczeństwa B28. Gwarantuje to bezpieczną eksploatację felg aluminiowych Carbonado.

TPMS Ready

Obręcze aluminiowe Carbonado to felgi w standardzie TPMS Ready. Felgi Carbonado są w 100% zgodne z praktycznie każdym bezpośrednim systemem TPMS – systemem monitorowania ciśnienia w ogumieniu, który jest oparty o czujniki ciśnienia TPMS instalowane wewnątrz kół.

Akcesoria Carbonado

Carbonado to nie tylko alufelgi, to także elementy mocujące i zabezpieczające koła oraz akcesoria do felg aluminiowych:

  • mocowanie kół: nakrętki i śruby do felg, nakrętki i śruby zabezpieczające felgi przed kradzieżą,
  • zawory (wentyle) do felg aluminiowych: zawory kolorowe, zawory ukryte, zawory typu BBS, zawory pod czujniki ciśnienia TPMS,
  • pierścienie centrujące do felg aluminiowych,
  • obręcze zabezpieczające felgi aluminiowe,
  • dekielki do felg aluminiowych.

Carbonado wheels

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1173 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-13
ok
2024-01-16
Szybko i rozsądnie
pixelpixelpixelpixel