×
×

TMPS Kia - zamienne czujniki ciśnienia

Ilość produktów: 34

Potrzebujesz wysokiej jakości czujników TPMS Kia? W takim razie znajdujesz się w doskonałym miejscu. Posiadamy w ofercie czujniki ciśnienia KIA, które charakteryzują się perfekcyjną jakością wykonania, dbałością o najdrobniejsze detale, innowacyjnością i zaawansowaniem technologicznym oraz wykorzystaniem sprawdzonych materiałów. Niezależnie od rocznika i klasy swojego auta z pewnością znajdziesz tu produkt, który będzie odpowiedni do Twojego samochodu.

  Wypróbuj czujniki ciśnienia TPMS w oponach Kia

  TPMS jest nowoczesnym elementem wyposażenia pojazdów, który pozwala nam poprawić bezpieczeństwo, przyczepność, proces hamowania, komfort jazdy i obniżyć poziom spalania paliwa, co przełoży się również na nasze oszczędności. Warto więc zadbać o to, by czujniki ciśnienia w oponach Kia były sprawne i efektywne. Dysponujemy czujnikami TPMS Kia przystosowanymi do zróżnicowanych modeli. Na pewno więc znajdziesz u nas komponenty, których potrzebujesz.

  Czujnik TPMS Kia do czego prowadzi jego niesprawność?

  Kia TMPS jest systemem monitorowania ciśnienia w oponach, który informuje kierowcę o ewentualnych niskich wartościach ciśnienia. Jego niesprawność może powodować naprawdę poważne skutki:

  1. Jeśli czujnik TMPs nie działa poprawnie, kierowca może nie otrzymać ostrzeżenia o niskim ciśnieniu w oponach. To może prowadzić do jazdy z niedostatecznym ciśnieniem, co z kolei ma wpływ na bezpieczeństwo i wydajność pojazdu. 

  2. Niewłaściwe ciśnienie w oponach może prowadzić do większego oporu toczenia, co z kolei zwiększa zużycie paliwa. Bez funkcjonującego czujnika TMPs kierowca może nie być świadomy niskiego ciśnienia w oponach, co prowadzi do długotrwałego większego zużycia paliwa.

  3. Jeśli jeden z czujników TMPs nie działa poprawnie, może to prowadzić do nierównomiernej eksploatacji opon. Jeżeli ciśnienie w jednej z opon jest zbyt niskie, to opona ta może ulec szybszemu zużyciu niż pozostałe, co będzie wymagać wcześniejszej wymiany opon.

  4. Brak ostrzeżeń o potencjalnych uszkodzeniach opon: W przypadku niesprawnego czujnika TMPs, kierowca może nie otrzymać ostrzeżeń o uszkodzeniach opon, takich jak przebicia czy pęknięcia. Bez szybkiej informacji o takich problemach, istnieje ryzyko dalszych uszkodzeń opony, co może prowadzić do niebezpiecznych sytuacji na drodze.

  W przypadku wystąpienia jakiejkolwiek niesprawności czujnika ciśnienia TMPS Kia, zaleca się jak najszybszą naprawę lub wymianę. Zamienne czujniki ciśnienia TPMS do swojego auta zamówisz u nas!

  Nie możesz znaleźć odpowiedniego podzespołu? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Z przyjemnością pomożemy dopasować czujniki ciśnienia w oponach Kia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy pomocą. Sprawdź też nasze uniwersalne czujniki ciśnienia oraz felgi aluminiowe.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.81 / 5.00 1287 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-07-22
  super !!!! ok..
  2024-06-05
  ok
  pixelpixelpixelpixel