×
×

Uniwersalne czujniki ciśnienia w oponach TPMS

Ilość produktów: 10

Chcesz zaoszczędzić pieniądze? Zainwestuj w uniwersalne czujniki ciśnienia w oponach. Niedobór powietrza w kołach może być przyczyną kolizji i niepotrzebnych uszkodzeń. Twoje auto powinno być bezpieczne. Profesjonalny TPMS sensor zadba o prawidłowe ciśnienie Twoich opon. Dzięki temu zyskasz nie tylko sprawne auto, ale również nie stracisz swoich pieniędzy.

  Jakie korzyści zapewniają uniwersalne czujniki ciśnienia w oponach?

  Czujniki ciśnienia powietrza przedłużą żywotność Twoich opon. Dlaczego?

  • Niedobór powietrza może prowokować szybsze i nierównomierne zużycie bieżnika. Jeśli zadbasz o prawidłowe ciśnienie, zyskasz sprawne opony.
  • Poza tym czy wiesz, że samochód, który ma odpowiednio napompowane koła, zużywa mniej paliwa? A to już bezpośrednio wpływa na minimalizację kosztów spalania.

  Niezmiennie wsparcie bezpiecznej jazdy samochodem jest dla nas priorytetem. Wiele nowych technologii zostało wprowadzonych właśnie po to, by ułatwić i uprzyjemnić podróż autem. Jednym z takich nowoczesnych rozwiązań jest TPMS sensor.

  Dlaczego warto zainwestować w TPMS sensor?

  TPMS to skrót od angielskiej nazwy "Tire Pressure Monitoring System". Jest to system, który monitoruje ilość ciśnienia w oponach. Jego zadaniem jest poinformowanie kierowcy o ewentualnych niedoborach ciśnienia lub odstępstwach różnego rodzaju. Jeśli któryś z czujników wykryje niskie ciśnienie, sygnalizuje to. Programator czujników TPMS ustawia się prosto i intuicyjnie. Skierowany jest na wartość konkretnego ciśnienia, które powinno być utrzymywane w oponach. Bezwzględnie warto zainwestować w czujnik TPMS, ponieważ:

  • Ta inwestycja zmniejsza ryzyko uszkodzenia opony i jej przebicia.
  • Wpływa na poprawę bezpieczeństwa jazdy.
  • Ułatwia monitorowanie właściwej wartości ciśnienia w oponach.
  • Generuje oszczędności paliwa.

  Sprawdź:

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.81 / 5.00 1250 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-04-30
  Polecam
  2024-04-21
  Cała transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko. Towar przyszedł bez uszkodzeń i wysokiej jakości. Gorąco polecam.
  pixelpixelpixelpixel