×
×

Laur „MotoInnowacje 2019” dla naszego Programatora TPMS SENSOR AID 4.0!

2019-09-13

Zakończył się plebiscyt „MotoInnowacje 2019” portalu Motofocus.pl na najbardziej innowacyjny produkt w branży motoryzacyjnej. Nasz Programator TPMS SENSOR AID 4.0 marki CUB zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Wyposażenie warsztatowe”.

Laur „MotoInnowacje 2019” dla naszego Programatora TPMS SENSOR AID 4.0! Zakończył się plebiscyt „MotoInnowacje 2019” portalu Motofocus.pl na najbardziej innowacyjny produkt w branży motoryzacyjnej. Nasz Programator TPMS SENSOR AID 4.0 marki CUB zdobył pierwsze miejsce w kategorii „Wyposażenie warsztatowe”.

Przez prawie 2 miesiące odbywał się plebiscyt „MotoInnowacje 2019”, którego celem jest wyłonienie najbardziej innowacyjnych produktów rynku motoryzacyjnego. Konkurs skupił na sobie trzy istotne kategorie, w których swoje produkty prezentowały firmy z branży: Części do samochodów osobowych, Części do samochodów ciężarowych oraz Wyposażenie warsztatowe. CzytelnIcy portalu głosowali na wybranego przez siebie faworyta. 12 września zostały ogłoszone wyniki.

Dzięki 1483 głosom udało nam się zdobyć pierwsze miejsce w kategorii „Wyposażenie warsztatowe” a nasz Programator TPMS SENSOR AID 4.0 zdobył laur najbardziej innowacyjnego produktu branży motoryzacyjnej!

Z tego miejsca chcemy podziękować za oddane na Felgeo i programator TPMS głosy!

TRWA PRZEDSPRZEDAŻ





Dlaczego SENSOR AID 4.0 jest tak innowacyjny?

To przede wszystkim dzięki wielu udoskonaleniom produktu i nowym funkcjom, przez co programator wnosi wiele ułatwień w pracy serwisów ogumienia, „przechowalni opon” oraz warsztatów, podnosząc jakość wykonywanych usług.

Podstawowe funkcje dostępne również we wcześniejszej wersji:

- obsługa ok 98% aut z bezpośrednim systemem TPMS (zarówno z europejskiego jak i amerykańskiego rynku),
- możliwość diagnozy czujników OEM jak i zamienników,
- programowanie nowych czujników jako klon lub czujnik z nowym numerem ID,
- zapis i odczyt numerów ID czujników z pamięci pojazdu z wykorzystaniem modułu OBDII,
- w pełni darmowe aktualizacje bazy aut.

Nowe, dodatkowe funkcjonalności:

- wbudowana baza procedur przyuczania czujników,
- aparat pozwalający na robienie zdjęć jak i odczytywanie kodów kreskowych oraz QR,
- miernik głębokości bieżnika opony,
- możliwość dokonywania bezprzewodowych aktualizacji poprzez sieć WiFi.

Wraz z urządzeniem dostarczany jest moduł OBDII, który można połączyć z urządzeniem bezprzewodowo lub tradycyjnie przewodem, a także magnes – niezbędny do wzbudzenia kilku rodzajów czujników OEM. Urządzenie posiada całkowicie nową ergonomiczną, w pełni pyłoszczelną obudowę, która jest poręczna i zapewnia wygodną obsługę.

Do 15 września trwa przedsprzedaż

Już teraz zwycięski produkt plebiscytu „MotoInnowacje 2019” możesz zamówić w akcji przedsprzedażowej. Do wyboru masz 1 z 3 wariantów promocyjnych. Możesz zdobyć nawet 1500 zł upustu! Zamówienia przyjmować będziemy do 15 września. Po tym terminie nastąpi realizacja zamówień, a programator dostępny będzie w regularnej cenie. Szczegóły oferty znajdziecie pod linkiem: PRZEDSPRZEDAŻ

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1273 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
ok
2024-05-03
Wszystko OK
pixelpixelpixelpixel