×
×

FELGEO.PL – system TPMS marki CUB w programie nauczania „Mechanika” w Gorzowie Wlkp.

2018-09-10

W ramach porozumienia o współpracy zawartego w czerwcu pomiędzy FELGEO.PL a Zespołem Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim, z początkiem nowego roku szkolnego 2018/2019 uczniowie kształcący się w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych będą mieli zapewnioną możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez specjalistów z FELGEO.PL.

FELGEO.PL – system TPMS marki CUB w programie nauczania „Mechanika” w Gorzowie Wlkp.W ramach porozumienia o współpracy zawartego w czerwcu pomiędzy FELGEO.PL a Zespołem Szkół Mechanicznych w Gorzowie Wielkopolskim, z początkiem nowego roku szkolnego 2018/2019 uczniowie kształcący się w zawodzie mechanika pojazdów samochodowych będą mieli zapewnioną możliwość uczestnictwa w szkoleniach organizowanych przez specjalistów z FELGEO.PL.

Zaplanowany został cykl szkoleń obejmujący obsługę bezpośrednich systemów TPMS oraz tematykę związaną z obsługą serwisową kół i felg. Szkoła otrzymała od FELGEO.PL na cele dydaktyczne kompletny system TPMS, tj. programator CUB Sensor AID, adapter do złącza OBDII oraz czujniki ciśnienia pracujące z częstotliwością 433 i 315 MHz.

System monitoringu ciśnienia w oponie, będący obecnie standardem w nowych samochodach, wymusza specjalne traktowanie kół podczas wymiany opon. Nowe czujniki wymagają także programowania. Całość zagadnienia wymaga wielu nowych umiejętności do opanowania przez przyszłych mechaników.

Z myślą o poszerzeniu umiejętności i profesjonalnym przygotowaniu do zawodu młodych mechaników, FELGEO.PL jako dystrybutor uznanego i wiodącego na światowym rynku producenta bezpośrednich systemów TPMS – CUB ELECPARTS Inc., dzieli się wiedzą i blisko 6-letnim już doświadczeniem w tej dziedzinie. W ramach współpracy przewidziane są wykłady, prezentacje systemu, zajęcia praktyczne, testy wiedzy i certyfikaty dla uczestników, którzy przejdą szkoleniowy cykl. Należy tutaj wspomnieć, że FELGEO.PL jest podmiotem figurującym w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym 2.08/00078/2017.

FELGEO.PL z przyjemnością poinformuje o przebiegu współpracy i wszelkich przyszłych obustronnych inicjatywach.
Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 1268 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-01
ok.
2024-05-28
Szybki proces realizacji zamówień, dobry wybór felg. Infolinia również sprawna oraz zwarta :) nie ma się do czego doczepić.
pixelpixelpixelpixel