×
×

Najazdy samochodowe i podnośniki

Ilość produktów: 42

Właścicielom serwisów samochodowych i wulkanizacyjnych polecamy profesjonalne podnośniki wraz z dedykowanymi im akcesoriami. Sprzedajemy urządzenia przystosowane do obsługi motocykli i samochodów, przeznaczone do zabezpieczania karoserii podkładki gumowe, a także wytrzymałe najazdy samochodowe, najazdy samochodowe z podnośnikiem, kliny pod koła i wiele innych przedmiotów, które mogą przydać się w każdym warsztacie.

Profesjonalny sprzęt dla wulkanizatorów i mechaników samochodowych

Odwiedzającym nasz sklep klientom polecamy prosty w obsłudze podnośnik pneumatyczny poduszkowy typu bałwanek, modele hydrauliczne typu żabka czy przeznaczone do unoszenia jednośladów urządzenia hydrauliczne nożycowe z funkcją stojaka. W sklepie felgeo.pl zamówisz również wysokiej jakości najazdy samochodowe, w tym ich wersję uzupełnioną o funkcjonalny podnośnik hydrauliczny. Oczywiście sprzedajemy także dedykowane tej kategorii urządzeń warsztatowych różnorodne akcesoria. Są to przede wszystkim specjalistyczne podkładki gumowe dostępne w bogatym wyborze rozmiarów i kształtów oraz kliny gumowe pod koła. Jeśli interesują Cię inne elementy wyposażenia serwisu samochodowego, w tym profesjonalne narzędzia warsztatowe, zapraszamy na zakupy!

Zapoznaj się z całością naszej oferty i wyposaż swój warsztat w nowoczesne podnośniki pneumatyczne lub hydrauliczne, ułatwiające codzienną obsługę pojazdów specjalistyczne najazdy samochodowe oraz pomniejsze akcesoria techniczne. Sprzedajemy sprawdzony, niezawodny w działaniu, wysokiej klasy sprzęt warsztatowy, oferując go w niezwykle przystępnych cenach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Wybierz sprawdzone i profesjonalne podnośniki i najazdy samochodowe

Najazdy samochodowe i podnośniki znacząco ułatwiają pracę w warsztacie. Jest to nie tylko wyposażenie wulkanizacji, ale również sprzęt, niezwykle przydatny w transporcie, logistyce, budownictwie oraz pozostałych branżach związanych z motoryzacją i przemysłem. Zarówno najazdy samochodowe, jak i podnośniki pneumatyczne ułatwiają proces serwisowania, konserwacji i naprawy pojazdów. Przedni nacisk kładziony przez najazd samochodowy ułatwia umieszczenie pojazdu na podnośniku, pozwalając tym samym na bezproblemowe podnoszenie za pomocą podnośnika pneumatycznego. Takie rozwiązanie ułatwia pracownikom warsztatu prace. 

Wybierając najazdy samochodowe czy podnośnik pneumatyczny należy wziąć pod uwagę kilka istotnych czynników. Ważny jest rodzaj pojazdów, które będę obsługiwane, nośność, dostępne miejsce, a także rodzaj wykonywanych prac. 

Wśród podnośników wyróżniamy kilka rodzajów, a każdy z nich przeznaczony jest do innych prac. Podnośnik nożycowy przyda się w warsztacie do napraw i serwisowania pojazdów. Jest to bardzo uniwersalne akcesorium. Jest stabilne i pozwala na swobodny dostęp do spodu auta. 

Podnośnik pneumatyczny z kolei to urządzenie wykorzystujące siłę sprężonego powietrza do podnoszenia pojazdów lub przedmiotów na odpowiednią wysokość. W serwisach samochodowych podnośnik na powietrze umożliwia dostęp do spodu pojazdu. Bez obaw o uszkodzenia pojazdu, możesz bezpiecznie wykonywać naprawy, konserwację, wymianę opon czy wymienić felgi aluminiowe. Dzięki regulowanemu podnoszeniu można precyzyjnie dostosować wysokość i kąt, aby uzyskać optymalne warunki pracy.

Dzięki najazdom samochodowym proces załadunku i rozładunku na platformy lub naczepy staje się znacznie mniej czasochłonny. Najazdy samochodowe są dostępne w różnych konfiguracjach, w tym składanych, stałych, regulowanych czy teleskopowych. Dostępny jest również najazd z podnośnikiem. 

Jeśli szukasz profesjonalnych akcesoriów do swojego warsztatu, nasze najazdy samochodowe i podnośniki pneumatyczne świetnie się sprawdzą. Wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, posłużą przez wiele lat i sprostają wszystkim wymaganiom. 

Wybierając nasze najazdy samochodowe i podnośniki pneumatyczne, wybierasz wyjątkową kombinację jakości, wydajności i bezpieczeństwa. Dzięki nim prace w warsztacie zostaną usprawnione i uproszczone. 

Zapewnij efektywność i bezpieczeństwo w Twoim warsztacie dzięki naszym najazdom samochodowym i podnośnikom pneumatycznym! Kupując w naszym sklepie najazdy samochodowe i podnośniki pneumatyczne Twój warsztat zyska na profesjonalizmie, co przełoży się na więcej zadowolonych klientów. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej szczegółów. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.80 / 5.00 1224 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-16
*****
2024-04-03
Obsługa bardzo dobra
pixelpixelpixelpixel