×
×

Kartony na felgi

Ilość produktów: 1

Kartony na felgi to niedoceniany, ale bardzo istotny element wyposażenia warsztatu czy garażu, niezależnie od tego, czy planuje się sprzedaż starych felg czy jedynie ich przechowywanie. Wydajne i bezpieczne dostarczenie asortymentu do kupującego to obowiązek, o którym musi pamiętać każdy sprzedawca. W tej kategorii znajdują się kartony na jedną felgę, dwie lub kartony na kompletne koła.
Kartony na koła różnią się od siebie rozmiarem, dlatego warto przy zakupie zwrócić uwagę na odpowiednie ich dopasowanie do średnicy felg. Kartony można też wg potrzeb łatwo przyciąć na żądaną wysokość i dzięki temu dostosować je do szerokości posiadanych felg tak, aby w kartonie nie pozostawiać pustego miejsca nad felgą.
Przechowywanie felg – czy to stalowych czy aluminiowych – w kartonowych pudłach to dobry pomysł: felgi ułożone jedna na drugiej w kartonie nie będą narażone na zarysowanie i przypadkowe uszkodzenie. To samo dotyczy transportu felg – w tym przypadku solidne opakowanie jest niezbędne.
Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, szczególnie w dziedzinie felg i akcesoriów do kół, pozwala nam na skuteczne i kompleksowe zaopatrywanie rynku w tym zakresie. Nasz zespół, zbudowany z profesjonalistów i pasjonatów z przyjemnością doradzi i odpowie na wszystkie pytania dotyczące oferowanego asortymentu.

  Zaufane Opinie IdoSell
  4.80 / 5.00 1173 opinii
  Zaufane Opinie IdoSell
  2024-01-22
  Super obsługa oraz bezkonkurencyjne doradztwo
  2024-01-17
  wszystko ok
  pixelpixelpixelpixel